Choď na obsah Choď na menu
 


Rozpis JESEŇ

 

                                               

   I.  2.9.18  Nedeľa    
 8:30  MV Transport - KE  3:6 Renčok 2, Stanislav - Sontag 4, Kuľha, Čirč
10:15  Paluto - Warriors KE  7:6 sn. Mihal 3, M.Sála 2, Maroš Hric, Mar.Džupina - K.Tóth 3, Matyas 2, Dubovský
12:00  BJ - Spartans  10:3 Lúč 4, Niščák 2, M.Rusnák, Šinaľ, Dolhý, Všetečka - Valkár, Boháčik, D.Sedlák
13:45  HOKEJBAL Prešov - Eagles  5:0 kont.  
10:00  VT - SK  5:4 M.Balogáč 2, Mičej, D.Fecko, Habovčík - D.Havrilčák 2, Pivovarník, R.Antolík     ... vo VRANOVE!

   

   II.  8.9.18  Sobota    
 9:30  SK - Warriors KE  8:6  Hanes 2, M.Antolík 2, Jusko, Pivovarník, D.Havrilčák, Mat.Rodák - Bobko 3, D.Mackay, Dubovský, Závodský
   9.9.18  Nedeľa     
 9:00  Eagles - Paluto  3:5 Kvietok, Červený, Imrich - Oščipovský 2, Zavacký, Mihál, M.Sála
10:45  Spartans - HOKEJBAL Prešov  2:4 N.Smolko, Boháčik - Kuchár 2, Horizral, Marcin
14:30  VT - MV Transport  4:16  R.Fecko 2, Habovčík, Mat.Džupina - Staš 4, J.Baláž 4, P.Gulik 2, M.Gulik 2, M.Ličák 2, Smrek, R.Hajduk
    KE - BJ    :  Zrušený!!!

   

   III.  15.9.18  Sobota    U19+    
 8:30  MV Transport - SK  11:2  Lukáč 3, Staš 3, Smrek 2, M.Gulik 2, M.Ličák - Jusko, Husár
14:00  HOKEJBAL Prešov - KE  2:6 Kristek, Kuchár - Štefanco 2, Bodi, Jenčuš, Sontag, Antoška
   16.9.18  Nedeľa    
10:45  Paluto - Spartans  10:5  Koma 4, Zavacký 3, M.Hopkovič 2, Mihál - Ondria 3, N.Smolko 2
   BJ - VT    :  Odložený VT!!!
   Warriors KE - Eagles     :  Odložený WARR!!!

   

   IV.  22.9.18  Sobota    
   SK - Eagles  :  Zrušený!!!
   MV Transport - BJ  :  Zrušený!!!
   Spartans - Warriors KE  :  Zrušený!!!
   KE - Paluto  :  Zrušený!!!
   VT - HOKEJBAL Prešov  :  Zrušený!!!
   23.9.18  Nedeľa  U12    

   

   V.  29.9.18  Sobota    
 9:30  BJ - SK  :  
   30.9.18  Nedeľa    
 9:00  HOKEJBAL Prešov - MV Transport  :  
10:45  Paluto - VT  :  
12:30  Eagles - Spartans  :  
14:15  Warriors KE - KE  :  

 

   VI.  6.10.18  Sobota    
 9:30  SK - Spartans  :  
11:15  BJ - HOKEJBAL Prešov  :  
   7.10.18  Nedeľa    
 9:00  KE - Eagles  :  
10:45  VT - Warriors KE  :  
12:30  MV Transport - Paluto  :  

   

   VII.  13.10.18  Sobota    
 9:00  Paluto - BJ  :  
10:45  HOKEJBAL Prešov - SK  :  
   14.10.18  Nedeľa    
 9:00  Warriors KE - MV Transport  :  
10:45  Eagles - VT  :  
12:30  Spartans - KE  :  

   

   VIII.  20.10.18  Sobota    
 9:30  MV Transport - Eagles  :  
11:15  BJ - Warriors KE  :  
   21.10.18  Nedeľa    
 9:00  SK - KE  :  
10:45  VT - Spartans  :  
12:30  HOKEJBAL Prešov - Paluto  :  

   

   IX.  27.10.18  Sobota    
 9:30  Paluto - SK  :  
11:15  Warriors KE - HOKEJBAL Prešov  :  
   28.10.18  Nedeľa - POSUN ČASU !!!    
 9:00  Spartans - MV Transport  :  
10:45  KE - VT  :  
   16.9.18  Nedeľa    
 9:00  Eagles - BJ  2:6  Imrich, Kulik - Ondeček 2, P.Rusnák, Feckanin, Šinaľ, Grohoľ 

   

   X.  3.11.18  Sobota    U19+    
 9:00  Spartans - BJ  :  
14:00  KE - MV Transport  :  
   4.11.18  Nedeľa    
 9:00  Warriors KE - Paluto  :  
10:45  Eagles - HOKEJBAL Prešov  :  
12:30  SK - VT  :  

 

   XI.  10.11.18  Sobota    
 9:30  HOKEJBAL Prešov - Spartans  :  
11:15  Warriors KE - SK  :  
   11.11.18  Nedeľa    
 9:00  Paluto - Eagles  :  
10:45  BJ - KE  :  
12:30  MV Transport - VT  :  

   

   XII.  17.11.18  Sobota    
 9:30  SK - MV Transport  :  
   18.11.18  Nedeľa    
 9:00  KE - HOKEJBAL Prešov  :  
10:45  Spartans - Paluto  :  
12:30  Eagles - Warriors KE  :  
14:15  VT - BJ  :  

 

   XIII.  1.9.18  Sobota    
   Eagles - SK  :  Odložený EAG!!!
   Paluto - KE  :  Zrušený!!!
   Warriors KE - Spartans  :  Odložený SPA!!!
   BJ - MV Transport  :  Odložený BJ!!!
    HOKEJBAL Prešov - VT  :  Zrušený!!!

   

                                   

Zmena časov a dátumov zápasov VYHRADENÁ Organizátorom 3b PHbL !!!!   wink 

 

 

                13434079_1356916887658599_2047860302_n.jpg