Choď na obsah Choď na menu
 


Rozpis a Výsledky 2014/2015

18. 6. 2015

                 

               ZÁKLADNÁ ČASŤ

    I.   12.9.14  Piatok    
 17:00  FANY - ŠINDLIAR 20:0 Stanislav 8, Uličný 5, Fabuľa 4, Mitra 2, Hrušovský 
    13.9.14  Sobota    
  9:00  JUNIORS U16 - PANTHERS 0:10 Kuchár a Košuth 3, Durkáč 2, Kristek, Marcin
    20.9.14  Sobota    
  9:00  PIRATES - PALUTO  5:2

Bašták 2, Dolhy, Fecko, Čorej - Španiel, Bodnár

 

   II.   15.9.14  Pondelok    
  9:00  PANTHERS - TORNADO 4:5

Labanc, Kristek, Richter Pe., Harkabus - Pazdič 2, Lukáč 2, Prudič 

11:00  PIRATES - FANY 1:9

Hnát - Stanislav 3, Hardoň 2, Mitra 2, Šándor, Viazanko 

13:00  ŠINDLIAR - PALUTO 7:4

Imrich Ant. 2, Imrich And. 2, Zavadan, Kaduk, Sopko, -Ridila, Ličák, Staš

 

   III.    25.9.14  Štvrtok    
17:00  PIRATES - JUNIORS U16 12:0

Hnát 4, Stašík 3, Niščák, Polťák, Dolhý, Fecko, Košč

    20.9.14  Sobota    
11:00  FANY - PANTHERS 9:1

Stanislav a Mitra 3, Viazanko 2, Fabuľa - Labanc

    15.11.14  Sobota    
11:00   ŠINDLIAR - TORNADO 4:13

Sopko 2, Štec, Liba - Gulík M. 4, Virgala 3,

Valkár a Gulík P. 2, Figel, Žullkovský

 

   IV.  6.10.14  Pondelok    
16:30  ŠINDLIAR - FANY 4:9

Liba, Kaduk, Kandráč, Leško - Mitra 4, Stanislav 3, Čengeri, Baláž

   12.10.14  Nedeľa    
11:00   TORNADO - PIRATES 4:1

Pazdič, Žulkovský, Virgala, Lukáč - Dolhy

    2.11.14  Nedeľa    
  9:00   PALUTO - JUNIORS U16 24:7

Staš 10, Ličák a Smrek po 5, Jurčenko, Ridila, Krasl,

Bodnár - Čirč 3, Lorenčík, Mendzkif, Šoltýs Pa., Paulus

 

   V.   28.9.14  Nedeľa    
10:00  PANTHERS - JUNIORS U16 19:1

Kochan 8, Košuth 3, Labanc a Francan 2,

Kristek, Marcin, Harkabus, Maťaš - Čirč

    4.10.14  Sobota    
13:00  PIRATES - ŠINDLIAR 4:2 Spišák, Dolhy, Košč, Baláž Rób. ml,  - Imrich And., Zavadan
    8.10.14  Streda    
17:00  FANY - PALUTO 5:4 Fabuľa 2, Viazanko, Čengeri, Baláž - Ličák 3, Vrábel

 

  VI.   4.10.14  Sobota    
11:00 JUNIORS U16 - TORNADO 0:12 Lukáč 4, Suchár 3, Vlkár a Virgala 2, Gulík P.
    12.10.14  Nedeľa    
9:00 ŠINDLIAR - PALUTO 9:16

Liba a Imrich Ant. po 3, Soták 2, Zavadan - Staš 9, Pankúch 5, Ličák 2

    4.4.14  Sobota    
11:00 PANTHERS - PIRATES  6:5 Kochan 2, Richter Pet. 2, Sokol, Kuchár - Grohoľ, Polťák, Niščák, Bašták, Čorej

 

  VII.  11.10.14  Sobota    
  9:00  JUNIORS U16 - PALUTO 4:22

Čirč 2, Mendzif, Paulus - Staš 7, Bajzát 4,

Hajduk 3, Pankúch 3, Ličák 2, Vrábel, Jurčenko, Smrek

11:00  PANTHERS - ŠINDLIAR  4:3

Richter Pet. 2, Kochan, Harkabus - Sopko 2, Zavadan

13:00  TORNADO - FANY  4:9

Lukáč a Figel 2 - Stanislav a Mitra 3, Uličný 2, Sivák

 

 VIII.   18.10.14  Sobota    
  9:00  ŠINDLIAR - TORNADO 3:8

Imrich Ant. 2, Štec - Lukáč 3, Sirotňák 2, Pazdič, Prudič, Krivda

13:00  JUNIORS U16 - PIRATES 2:4 Čirč 2 - Niščák, Leško, Stašík, Mikovič
     8.4.15  Streda   TV7    
17:30  PALUTO - FANY  10:6

Raschman 4, Štefan 2, Oščipovský, Džupina, Staš,

Smrek - Šándor, Zbihlej, Mitra, Miškovič, Skokan, Pazdič

 

  IX.   25.10.14  Sobota    
  9:00  FANY - JUNIORS U16 20:1

Stanislav 10, Sedlačko 4, Čengeri, Vojtek a Pazdič po 2 - Březina

11:00  TORNADO -PIRATES 6:1

Remper a Gulík M. po 2, Suchár, Prudič - Dolhý

   26.10.14  Nedeľa    
9:00

 PALUTO - PANTHERS

12:9

Staš 6, Hajduk 5, Vrábel - Kochan 3,

Kristek a Richter Pet. po 2, Francan, Marcin

 

   X.   5.10.14  Nedeľa    
10:00  ŠINDLIAR - JUNIORS U16 7:1 Hricov 3, Kras, Palenčár, Smolko P., Kandráč -Jakubčo
    1.11.14  Sobota    
  9:00  PANTHERS - TORNADO 3:8

Kochan, Francan, Košuth - Suchár, Valkár,

Gulík M. po 2, Žulkovský, Virgala

    17.11.14  Pondelok    
  9:00  PALUTO - PIRATES 11:4 Smrek 5, Staš 4, Ličák, Španiel - Bašták 2, Niščák, Čorej

 

  XI.   8.11.14  Sobota    
  9:00  PALUTO - TORNADO 4:5pp.

Ličák 2, Španiel, Smrek - Onderko 2, Žulkovský, Suchár, Valkár

11:00  FANY - ŠINDLIAR 12:9

Fabuľa 4, Sedlačko 3, Viazanko 2, Čengeri,

Stanislav, Pazdič - Liba 7, Sopko, Imrich Ant.

    9.11.14  Nedeľa    
  9:00  PANTHERS - PIRATES 15:1

Kuchár 4, Kochan, Kristek, Francan a Richter Pet.

po 2, Rozenberg, Košuth, Maťaš - Baláž Rób.  

 

  XII.   17.9.14  Štvrtok    
17:00  JUNIORS U16 - FANY 1:16

Šárocký -  Mitra 4, Stanislav a Hrušovský 3,

Fabuľa a Viazanko 2,  Vojtek, Šándor

    17.11.14  Pondelok     
11:00  ŠINDLIAR - PANTHERS 3:9 Imrich Ant. 2, Zavadan - Kochan 3, Marcin a Richter Pet. 2, Kuchár, Labanc
    12.4.15  Nedeľa    
11:00  PIRATES - TORNADO 5:10 Polťák 2, Košč 2, Bašťák - Suchár 3, Lukáč 2, Fígel 2, Onderko, Krivda, Gulík M.

 

 XIII.   15.11.14  Sobota    
  9:00  PANTHERS - JUNIORS U16 7:1 Kuchár 3, Kochan a Harkabus 2 - Lamač
    28.2.15  Sobota    
10:00  FANY - PIRATES 9:3 Stanislav 5, Pazdič 3, Sedlačko - Spišák 2, Polťák
    14.3.15  Sobota        
11:30  TORNADO - PALUTO  10:3

Lukáč 3, Gulik M. 2, Prudič 2, Figel, Krivda, Gulik P. - Ličák 2, Vrábel

 

  XIV.   7.3.15  Sobota    
  10:00 TORNADO - JUNIORS U16 10:4

Prudič 4, Žulkovský, Krivda, Filip, Virgala, Suchár, Valkár - Čirč 2, Lorenčík, Lamač

12:00 ŠINDLIAR - PIRATES  5:6

Liba 4, Imrich Ant. - Polťák 2, Čorej 2, Spišák, Baláz Rób. ml.

    12.4.15  Nedeľa    
  9:00 PALUTO - PANTHERS  3:6

Smrek 2, Ličák - Kristek 3, Kochan, Rejdovian, Harkabus

 

 XV.   1.3.15  Nedeľa      
10:00  JUNIORS U16 - PALUTO 4:18 Čirč 2, Lorenčík, Jakubčo - Staš 13, Smrek 3, Ličák, Krasl
    14.3.15  Sobota    
9:30  PANTHERS - FANY 3:11 Kochan, Košuth, Francan - Mitra 6, Stanislav 3, Pazdič, Fabuľa
    15.3.15  Nedeľa    
10:00  PIRATES - ŠINDLIAR 8:5 Polťák 2, Grohoľ 2, Dolhý 2, Stašík, Spišák - Imrich Ant. 2, Palenčár 2, Liba

 

  XVI.   21.3.15  Sobota    
  9:30 ŠINDLIAR - PANTHERS 4:3

Sopko 2, Imrich Ant., Ondria - Kochan, Košuth, Kristek

    22.3.15  Nedeľa    
10:00 PALUTO - TORNADO 3:7

Džupina 2, Zavacký - Gulik P. 2, Virgala 2, Prudič 2, Kožuško

    23.4.15   Štvrtok    
17:00 FANY - PIRATES 17:1 Kivader 5, Stanislav 3, Pazdič 2, Sedlačko 2, Zbihlej 2, Sivák, Hardoň, Viazanko - Pažin

 

  XVII.   28.3.15  Sobota        
  9:00  ŠINDLIAR - JUNIORS U16   5:6 Imrich Ant. 2, Liba, Palenčár, Imrich Andr. - Sedlák 2, Čirč, Březina, Lamač, Lorenčík 
11:00  PANTHERS - PALUTO 9:10pp. Kochan 5, Kristek 2, Richter Pet. 2 - Ličák 6, Smrek 3, Jurčenko
13:00  TORNADO - FANY  6:1 Prudič 3, Valkár, Lukáč, Žulkovský - Hardoň

 

  XVIII.   3.4.15  Piatok    
10:00  PANTHERS - FANY 2:12

Marcin, Richter Pet. - Stanislav 5, Mitra 3, Vojtek 2 , Hardoň, Miškovič

   4.4.15  Sobota  

 

 9:00  PALUTO - ŠINDLIAR 12:9 Staš 5, Ličák 4, Ocsenáš, Španiel, Krasl - Imrich Ant. 3, Liba 2, Sopko 2, Štec, Soták
13:00 TORNADO - JUNIORS U16 10:3

Figel 3, Prudič 2, Baláž J. 2, Filip, Gulik M., Suchár - Lamč 2, Sedlák

 

 XIX.   11.4.15  Sobota       
  9:00  ŠINDLIAR - TORNADO 3:9 Imrich Ant. 3 - Labanc 2, Krivda 2, Lukáč, Onderko, Gulik M., Žulkovský, Suchár 
11:00  PANTHERS - PIRATES 6:2 Kristek 2, Rejdovjan 2, Sokol, Košuth - Werner, Spišák
13:00  FANY - JUNIORS U16   14:3 Stanislav 6, Uličný 3, Hardoň 2, Čengeri, Hopkovič, Viazanko - Čirč 2, Mendzif

 

  XX.   18.4.15   Sobota    
10:00 TORNADO - FANY 5:2

Prudič 3, Labanc, Gulik M. - Zbihlej, Vojtek

    19.4.15   Nedeľa     
13:00 PIRATES - PALUTO 0:15 Smrek 6, Ličák 3, Zácacký 2, Mitra 2, Šándor, Krasl 
15:00 ŠINDLIAR - JUNIORS U16   TV7 5:3 Liba 3, Imrich Ant. 2 - Čirč 2, Lamač

 

  XXI.   25.4.15   Sobota    
  9:00 PANTHERS - TORNADO 1:7

Košuth - Suchár 2, Sála 2, Gulik M. 2, Filip

11:00 PIRATES - JUNIORS U16 9:10 pp. Košč 4, Čorej 3, Polťák M. 2 - Lamač 4, Pankúch 2, Sedlák 2, Čirč, Juráško
    26.4.15   Nedeľa     
10:00  FANY - PALUTO 5:8 Stanislav 2, Kivader, Miškovič, Sedlačko - Džupina 3, Mitra 3, Španiel, Ličák

 

 

                      PLAY OFF

              Štvrťfinále (na 3 víťazstvá)

 

I. zápas   1.5.15   Piatok    
9:00 PANTHERS - PIRATES 9:5 Francan 4, Kochan 2, Kristek 2, Harkabus - Grohoľ 2, Dolhý, Hnát, Anderko
11:00 PALUTO - ŠINDLIAR 9:4 Džupina 3, Smrek 3, Mitra 2, Španiel - Imrich Ant., Lamač, Matejka, Palenčár
II. zápas   3.5.15   Nedeľa      
9:00 ŠINDLIAR - PALUTO 9:17 Liba 2, Kandráč 2, Lamač 2, Kras, Matejka, Čirč - Španiel, Smrek, Ličak, Jurčenko po 3. Mitra 2, Ďzupina 2, Vrábel
11:00 PIRATES - PANTHERS 3:2 pp. Dolhý 2, Pažin - Zavadan, Kristek 

 

III. zápas   8.5.15   Piatok    
9:00 PANTHERS - PIRATES 5:10 Kochan 3, Francan 2 - Košč 3, Bašták, Dolhý po 2, Polťák, Niščák, Stašík
11:00 PALUTO - ŠINDLIAR 22:6

Staš 9, Džupina 4, Smrek, Krasl, Šándor po 2,

Heřmánek, Ličák, Jurčenko - Kandráč 2, Kras, Leško, Imrich Andr., Liba

IV. zápas   10.5.15  Nedeľa    
9:00 PIRATES - PANTHERS 4:15

Čorej 3, Ondrejka - Kochan 7, Kuchár 2, Kaduk 2,

Kristek, Zavadan, Hopkovič, Francan

V. zápas  16.5.15  Sobota    
9:00 PANTHERS - PIRATES 6:3 Francan 2, Kochan, Kristek, Richter Pet., Maťaš - Čorej 2, Stašík

 

           Semifinále (na 3 víťazstvá)   

 

I. zápas   16.5.15   Sobota    
11:00 FANY - PALUTO 1:5 Čengeri - Hric, Španiel, Džupina, Mitra, Ličák
I. zápas  17.5.15   Nedeľa      
11:00 TORNADO - PANTHERS 5:1 Figel 2, Valkár, Virgala, Labanc  - Harkabus
II. zápas   17.5.15   Nedeľa      
9:00 PALUTO - FANY 8:2 Staš 3, Mitra 2, Džupina, Smrek, Ličák - Vojtek, Stanislav

 

II. zápas   23.5.15   Sobota    
11:00 PANTHERS - TORNADO 2:10 Kristek, Kuchár - Prudič 2, Valkár 2, Labanc, Onderko, Baláž J., Kožuško, Lukáč, Gulik M.
III. zápas   24.5.15   Nedeľa    
10:00 TORNADO - PANTHERS  6:1 Prudič 2, Valkár, Labanc, Baňas, Baláž J. - Zavadan

 

III. zápas   31.5.15   Nedeľa  
9:00 FANY - PALUTO 0:5 kont.

 

           o 3. miesto (na 2 víťazstvá)

 

I. zápas   6.6.15   Sobota    
9:00 FANY SPORT - PANTHERS 6:5 Stanislav 5, Kivader - Kristek 2, Kuchár, Hopkovič, Harkabus
II. zápas  11.6.15   Štvrtok    
18:00 PANTHERS - FANY SPORT 4:5pp. Hopkovič, Kuchár, Richter Pet., Kochan - Pazdič, Kivader, Zbihlej, Stanislav, Sedlačko

 

       Finále 3b PHbL  (na 3 víťazstvá)

 

I. zápas   6.6.15   Sobota    
11:00 TORNADO - PALUTO 5:3 Krivda 2, Lukáč, Figel, Prudič - Ličák 2, Staš
II. zápas  13.6.15   Sobota        
10:00 PALUTO - TORNADO 8:3 Staš 3, Mitra 2, Ličák, Jurčenko,Bajzát - Sála 2, Prudič
III. zápas  14.6.15  Nedeľa     
10:00 TORNADO - PALUTO 7:12 Prudič 2, Lukáč 2, Baláž J. 2, Gulik M. - Staš 6, Džupina 2, Bajzát, Šándor, Heřmánek, Vrábel 
IV. zápas  20.6.15  Sobota    
18:00 PALUTO - TORNADO 5:2 Džupina 2, Staš, Ličák, Smrek - Žulkovský, Sála

 

 

Zmena dátumov a časov zápasov PLAY OFF VYHRADENÁ, avšak každý zápas v ktorom sa môže rozhodnúť o konečnom umiestnení na stupni Víťazov sa z pravidla odohrá v podvečerných hodinách!!!