Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky a Tabuľka po Základnej Časti 2015/2016

1. 8. 2016

 

                                 Jeseň 2015

 I.  29.8.15  Sobota    
 9:00  Koňare - MV transport 0:12 Stanislav 3, Sedlačko 2, Potoček 2, Paľa, Pazdič, Lukáč, M.Hardoň, Viazanko
11:00  Paluto LS - Svidník 17:6 Mitra 4, Smrek 4, Oščipovský 3, Dugas 3, Zavacký 2, Jurčenko - Novák 3, Vojček, Vančišin, Šramko
13:00  Bulls U17 - Eagles  0:9 Kandráč 3, M.Smolko, Soták, Kras, Imrich, Matejka, Košč
   30.8.15  Nedeľa    
 9:00  Pod/Kuk - Tornado  4:9 Marcin 2, M.Eliáš, Harkabus - Labanc 3, Francan, Figel, Pasierb, Valkár, A.Krivda, Kristek
11:00  Stemarc - Ecomax  2:7 Vysoký 2 - Šarišský 2, M.Hopkovič, Sirotňák, M.Ličák, Gaľa, Ocsenáš
    2.4.16  Sobota    
14:15  Vranov - Bardejov    0:4 Spišák 2, Grohoľ, Tipul

 

 II.  5.9.15  Sobota    
 9:00  Tornado - Stemarc  4:2 Suchár 2, Figel, Francan - Vysoký, Stašík
13:00  Eagles - Pod/Kuk 11:1 Zlatohlavý 4, Košč 2,Imrich 2, Kočík, Liba, Hadbavný - M.Eliáš
   6.9.15  Nedeľa    
 9:00  MV transport - Bulls U17 11:4 Stanislav 3, Pazdič 2, Vojtek 2, Valoušek, Sedlačko, Kaduk, Potoček - D.Sedlák 3, Slanina
11:00  Svidník - Koňare  5:3 Vančišin, Demjanovič, Husár, Šramko, Vojček - Karaffa 2, Dolinský
    25.3.16  Piatok    
 9:00  Bardejov - Ecomax  7:4 Lukaček 2, Dolhý 2, Luč, Ondeček, Rusnák - Miženko 2, Šarišský, T.Ličák
    10.4.16  Nedeľa    
12:30  Vranov - Paluto LS  2:6 Pankuch, A.Andrejko - Mar.Džupina3, Sabol, Smrek, Šándor

 

 III.  12.9.15  Sobota    
 9:00  Pod/Kuk - MV transport 4:21 Hanko 2, M.Eliáš, Sivák - Pazdič 8, Stanislav 5, Zbihlej 3, Lukáč 2, M.Hardoň, Sedlačko, Vojtek 
11:00  Paluto LS - Bardejov  8:5 Štefan 2, Smrek 2, Raschman, Ridila, M.Sála, Mitra - Rusnák 2, M.Makara 2, Lukaček 
13:00  Koňare - Vranov 2:14 Andrejko, Ondrejka - Sima 4, Gergeľ 3, Mikita 2, Havran, S.Lazúr, Mat. Džupina, Kovalčik, Palko
15:00  Bulls U17 - Svidník  2:6 Čirč, P.Šoltýs - Vančišin 2, Hudák 2, Mat.Rodák, Novák
   13.9.15  Nedeľa    
 9:00  Ecomax - Tornado 5:6sn. Koma 3, Gaľa 2 - Francan 2, Žulkovský, Valkár, Figel,M. Gulik
   25.10.15  Nedeľa    
 9:00  Stemarc - Eagles   5:3 Vysoký 2, Pažin, Stašík, Karabinoš - Matejka, Liba, Imrich

 

 IV.   19.9.15  Sobota    
13:00  Eagles - Ecomax  3:5 Košč 2, Palenčár- Sirotňák, T.Ličák, Gaľa, Juričko, Šarišský
   20.9.15  Nedeľa     
 9:00  Paluto LS - Koňare 16:4 Smrek 4, Krasl, Mitra, Prudič po 3, M.Sála, Zavacký, Kašprišin - Dolinský, Kačmár, Ondrejko, Andrejko
14:30  Vranov - U17  8:2 Fejko 2, Lepot, Fecko, Ajben, J. Havrilčák, Mikita, Petro - Homola, Bercik
   4.10.15  Nedeľa     
14:00  GMT  Svidník - Pod/Kuk  5:1 Novák 2, Vančišin, Demjanovič - Harkabus
   11.10.15  Nedeľa    
11:00  Bardejov - Tornado 4:5sn. Niščák 3, M.Makara - Kochan 2, M.Gulik, Labanc, A. Krivda
   7.11.15  Sobota    
11:00  MV transport - Stemarc  3:2sn. Sedlačko 2, Zbihlej - Vysoký 2

 

 V.   26.9.15  Sobota    
 8:00  Ecomax - MV transport  2:0 Sirotňák, T. Ličák
13:30  Pod/Kuk - Vranov  3:5 M. Eliáš 3 - Palko 2,Mat. Džupina 2, Fejko
11:00  GMT  Stemarc - Svidník  5:1 Stašík, Kuchár, Cvanciger, Polťak, Lamač - Špik
    27.9.15  Nedeľa    
 9:00  Bardejov - Koňare 12:0 Lukaček 3, Grohoľ 3, Rusnák 2, Niščák 2, Ondeček, Pavúk
11:00  Tornado - Eagles  7:0 Valkár 2, P.Zachar, Filip, Figel, Pasierb, Remper
     13.4.16  Streda    
17:30  Paluto LS - U17 16:1 Štefan 4, Sabol 3, M.Ličák 3, Mart.Džupina 2, Smrek 2, Šándor, Nikitinskij - M.Kubica

 

 VI.   13.9.15  Nedeľa      
13:00   Koňare - Bulls U17   2:5 Dolinský,  Neupauer - D.Sedlák 3, Čirč 2
    3.10.15  Sobota    
 9:00  Paluto LS - Pod/Kuk 16:8 Staš 4, Maroš Hric 3, Mitra 3, Zavacký 2, Smrek, Krasl 2 - Hanko 4, M.Eliáš 3, Harkabus
12:00  GMT  Svidník - Ecomax  2:8 Špik, Vančišin - Koma 3, M.Ličák 2, Miženko, Gaľa, M.Hopkovič
    4.10.15  Nedeľa    
 9:00  MV transport - Tornado  4:0 Valošek 3, Viazanko
11:00  Vranov - Stemarc  4:1 Mat.Džupina 2, Ajben, Lacko - I.Durkáč
    28.11.15  Sobota    
 9:30  Bardejov - Eagles 12:3 Ondeček 4, Rusnák 2, Dolhý 2, M.Makara 2, Lukaček, Spišák - Imrich, Kandráč, Kočik  

 

 VII.  10.10.15  Sobota    
 9:00  Eagles - MV transport 1:13 Imrich - Stanislav 4, Paľa 4, Pazdič 2, Lukáč, R.Zachar, J.Hardoň
11:00  U17 - Bardejov 2:11 P.Šoltýs, Čirč - M.Makara 2, Ondeček 2, Dolhý 2, Kšonžek, Spišák, Rusnák, Lukaček, Bačo
13:00  Tornado - Svidník  8:2 Kochan 2, M.Gulik 2, Kožuško, Figel, A.Krivda, Labanc - Špik, Novák
    11.10.15  Nedeľa    
 9:00  Stemarc - Paluto LS  1:8 Stašík - Smrek 4, Staš 2, Mar.Džupina, Mitra
13:00  Ecomax - Vranov  1:9 Miženko - R.Ficko 3, Sima 2, Mikita 2, Lacko, M.Ficko
   25.10.15  Nedeľa    
11:00  Pod/Kuk - Koňare    6:3 Hanko 2, M.Eliáš, Harkabus, Knap, Hunyadi - Magda, Karaffa, Ondrejko

 

 VIII.   22.8.15  Sobota    
 9:00  Bardejov - MV transport 4:6 Rusnák 2,M. Makara, Ondeček - Stanislav, Lukáč, Pazdič, J. Baláž, Potoček, Paľa
10:45  Svidník - Eagles 1:0 Vančišin
12:30  Paluto LS - Ecomax 9:4 Mitra 3,Štefan 2, Zavacký, Dugas, Mar. Džupina, M.Sála-Koma 2, Šarišský, M.Ličák
    23.8.15  Nedeľa    
 9:00  Koňare - Stemarc 2:7 Dolinský, Magda - Benček 2, Lamač, Jakubek, I.Durkáč, Stašík, R. Sála
10:45  Bulls U17 - Pod/Kuk 3:4 D.Sedlák 2, Juraško - Harkabus,Marcin, Sivák, Knap
     16.4.16  Sobota     
10:45   Vranov - Tornado   4:1 Mikita 2, A.Andrejko, Ajben - M.Gulik

 

IX.  8.9.15  Utorok    
17:15  Bulls U17 - Ecomax  3:4 D.Sedlák, Mendzif, Hutník - M. Ličák 2, Šarišský, M. Hopkovič
   15.9.15  Utorok    
15:00  Tornado - Koňare  6:2 Valkár 2, Suchár, Figel, P.Zachar, Orečný - Ondrejko, M. Krivda
   18.10.15  Nedeľa    
 8:30  Pod/Kuk - Stemarc  0:5 Stašík 2, Cvanciger, R.Sála, Vysoký
   24.10.15  Sobota    
 9:00  Paluto LS - Eagles 12:2 Staš 4, Smrek 3, Zavacký 2, M.Sála 2, Mar. Džupina - Liba, Matejka
11:00  Vranov - MV transport  2:1 S.Lazúr, J.Havrilčák - Pazdič 
   25.10.15  Nedeľa    
10:00  GMT  Bardejov - Svidník  7:1 Rusnák 2, Tipul, Grohoľ, Sloboda, M.Makara, Lukaček - Novák

 

 X.   3.9.15  Štvrtok    
17:15  Stemarc - Bulls U17  5:0 Kuchár 2, Rejdovjan 2, Benček
    31.10.15  Sobota    
 9:00  Tornado - Paluto LS 6:3 Labanc 2, Kochan, Valkár, Filip, Kožuško - Longauer, Smrek, Španiel
11:00  Pod/Kuk - Bardejov   Live TV7  6:4 M.Eliáš 4, Čengeri, Hanko - Grohoľ 2, Spišák, Dolhý
13:00  Vranov - Eagles 8:3 R.Ficko 2, Palko 2, Lepot, Lazúr, Gergeľ, J.Havrilčák - Kras, Kočik, Liba
    1.11.15  Nedeľa    
 9:00  MV transport - Svidník 4:1 J.Baláž 2, Stanislav 2 - Čobej
13:00  Ecomax - Koňare 6:4 Miženko 2, M.Hopkovič 2, Šarišský, Gaľa - Bochnovič 2, Karaffa, Ondrejko

 

 XI.   27.9.15  Nedeľa     
13:00  MV transport - Paluto LS 1:10 Paľa - Staš 4, Prudič 2, Mar. Džupina 2, Zavacký, Mitra
   24.10.15  Sobota    
13:00  Tornado - U17  5:0 Labanc 2, Valkár 2, Onderko
    7.11.15  Sobota     
 9:00  Ecomax - Pod/Kuk  6:0 T. Ličák 2, Miženko 2, Gaľa, Hruby
11:00 GMT  Svidník - Vranov   5:0 Novák 3, Žižák, Mat. Rodák
   8.11.15  Nedeľa    
 9:00  Stemarc - Bardejov  0:9 Luč 2, M.Makara 2, Grohoľ 2, Lukaček, Spišák, Ondeček
11:00  Eagles - Koňare  6:4 Liba 3, Imrich, Smolko, Leško - Karaffa, Dolinský, M.Krivda, Bochnovič

 

 XII.   18.10.15  Nedeľa    
13:00  Eagles - Bulls U17  5:4 Imrich 2, Kočik 2, Palenčár - Juraško, Mendzif, Žembery, Sontag
    14.11.15  Sobota    
 9:00  Bardejov - Vranov 3:1 Ondeček 2, Grohoľ - Sima
11:00  MV transport - Koňare 8:1 Zbihlej 3, R.Zachar, Balla, Viazanko, Sedlačko, Pazdič - Kačmár
    15.11.15  Nedeľa    
 9:00  Svidník - Paluto LS 2:5 Vančišin, Habovčík - Mar.Džupina 3, Raschman, Staš
11:00  Tornado - Pod/Kuk 6:0 Kochan 2, Kožuško, M.Gulik, A.Krivda, Francan
13:00  Ecomax - Stemarc 6:2 M.Ličák 3, Šarišský 2, M.Hopkovič - Vysoký, Cvanciger

 

 XIII.   17.10.15  Sobota      
13:00  Stemarc - Tornado  4:6 Rozemberg, Vysoký, Cvanciger, Stašík - Labanc 2, A.Krivda 2, Onderko 2
   17.11.15  Utorok    
 9:00  Pod/Kuk - Eagles  3:1 P.Maťaš, Harkabus, Hanko - Palenčár
   21.11.15  Sobota    
11:00  Koňare - Svidník  3:7 M.Krivda, Huňka, Magda - Husár 3, Mydla, Mar. Rodák, Vančišin, Novák
   22.11.15  Nedeľa !!!    
13:30  Paluto - Vranov  7:5 M.Sála 3, Mitra 3, Mar. Džupina - R.Ficko 2, Kovalčik, Mikita, A.Andrejko
    25.3.16  Piatok    
11:00  Bulls U17 - MV transport  2:7 Sedlák, Březina - Stanislav 3, Pazdič, Zbihlej, R.Zachar, J.Hardoň
    21.4.16  Štvrtok    
17:30  Ecomax - Bardejov  3:4 sn. Miženko, T.Ličák, M.Hopkovič - M.Makara, Tipul, Lukaček, Sloboda

 

 XIV.  1.9.15  Utorok    
 9:00  Koňare - Paluto LS  2:28 Andrejko, Kačmár - Staš 6, Smrek 5, Mitra a Dugas 4, Štefan 3, Zavacký a Miľovčík 2,M. Sála, Jurčenko
11:00  Tornado - Bardejov  1:6 Valkár - Tipul 2, Rusnák 2, Dolhý, M. Makara
13:00  Ecomax - Eagles  9:5 Miženko 3, Sirotňák, M. Hopkovič, M. Jakubčo, L.Hopkovič, Šarišský, M.Ličák - Imrich 3, Soták, Kras
15:00  Vranov - Bulls U17  4:2 Ajben 2, Lepot, Michalov - Kunc, Juraško
17:00  Stemarc - MV transport  0:3 J.Hardoň, J.Baláž, Balla
   13.9.15  Nedeľa    
11:00  Pod/Kuk - Svidník    7:5 M. Eliáš 2, Hanko 2, Čengeri, Harkabus, Sivák - Novák 2, Mar. Rodák, Vančišin, Hudák

 

XV.   15.9.16  Utorok    
 9:00  Ecomax - MV transport  3:9 M. Ličák 2, Šarišský - Potoček 3, Vojtek, Pazdič, Kaduk, Zbihlej, Stanislav, Lukáč 
11:00  Paluto LS - Bulls U17  9:3 Zavacký, M. Sála, Mitra po 2, Maroš Hric, Kašprišin, Mar. Džupina - D.Sedlák, Čirč, Hutník 
13:00  Vranov - Pod/Kuk 13:1 Palko 3, Džupina Mat., Kovalčík, Fejko, J.Havrilčak po 2, Sima, Gergeľ - M. Eliáš 
   17.11.15  Utorok    
11:00  Bardejov - Koňare 10:0 Rusnák 2, Lukaček 2, Dolhý, Niščák, M.Makara, Ondeček, Grohoľ, Luč
13:00  Svidník - Stemarc 5:4sn. Habovčík 2, Vook 2, Antal - Ondria 2, Karabinoš, ???
   21.11.15  Sobota    
13:00  Eagles - Tornado 7:5 T.Durkáč 2, Imrich 2, Palenčár, Liba, Košč - Figel 2, M.Gulik, P.Gulik, Onderko

 

                              Jar 2016

 XVI.   1.11.15  Nedeľa    
11:00  Bardejov - Paluto LS  5:8 Grohoľ 2, Dolhý 2, Niščák - Staš 3, Štefan 2, Mar. Džupina, Mitra, Maroš Hric
    19.3.16  Sobota  !!!    
 9:00  MV transport - Pod/Kuk  9:2 Kaduk 3, Stanislav 2, Lukáč 2, Balla, Vojtek - M.Eliáš, Hanko
11:00  Vranov - Koňare  7:2 A.Andrejko, Mikita, Mart.Hric, Sima, Mat.Džupina - Bochnovič, Karaffa
    20.3.16  Nedeľa     
11:00  Eagles - Stemarc  3:8 A.Imrich, Liba, Soták - Goffa 3, Vysoký 2, Karabinoš, P.Hriško, Renčok
13:00  Tornado - Ecomax 1:0sn. Pasierb
    30.4.16  Sobota    
14:15  Svidník - Bulls U17  6:1 Novák 2, Mar.Rodák 2, Vančišin, Mat.Rodák - Juraško

 

XVII.   8.11.15  Nedeľa    
13:00  GMT  Ecomax - Svidník  5:4 Miženko 2, T.Ličák 2, Gaľa - Novák 2, Mar.Rodák, Husár
    26.3.16  Sobota    
 9:00  Tornado - MV transport 3:4sn. Onderko 2, P. Gulik - Lukáč 2, R. Zachar, Stanislav
11:00  Stemarc - Vranov 3:2sn. Vrábel 2, P.Hriško - Mat.Džupina, A.Andrejko
13:00  Eagles - Bardejov  3:7 Liba, A.Imrich, Kočík - Grohoľ 2, Rusnák, Duhan, Spišák, Luč, Ondeček
    27.3.16  Nedeľa    
10:00  Bulls U17 - Koňare 4:5sn. Lorenčík 2, Hutník, Čirč - Karaffa 3, Bochnovič, Kačmár
12:00  Pod/Kuk - Paluto LS  3:23 Hanko, M.Eliáš, Bindas - Staš 6, Smrek 5, M.Ličák 4, Krasl 2, Sabol 2, Mitra 2, Nikitinkij, Štefan

 

XVIII.   2.4.16  Sobota    
 9:00  MV transport - Eagles   4:0 Lukáč 2, Pazdič, Stanislav
12:30  Svidník - Tornado  6:7 Antal 3, Šramko, Mydla, Mat.Rodák - Valkár 3, M.Gulik 2, Prudič, Kožuško
    3.4.16  Nedeľa    
 9:00  Bardejov - Bulls U17 11:0 Makara 4, Rusnák 2, Lukaček 2, Dolhý 2, Grohoľ
10:45  Vranov - Ecomax   Live YOU  1:3 Mat. Džupina - Miženko, Koma, Gaľa
12:30  Paluto LS - Stemarc  7:6 Smrek 2, M.Ličák, Štefan, Sabol, Španiel, Kašprišin - Goffa 3, Mar. Hudák, Vrábel, Cvanciger
     22.4.16  Piatok    
 17:30  Koňare - Pod/Kuk 3:12 Dolinský 2, Magda - Harkabus 3, Marcin 2, M.Eliáš 2, Kočiščák 2, Hanko, Kožlej, Pet. Maťaš

 

 XIX.   19.9.15  Sobota    
10:00  MV transport - Bardejov 1:4 Stanislav - Rób. Baláž, Lukaček, Dolhý, Spišák
    9.4.16  Sobota    
 9:00  Ecomax - Paluto LS 2:9 Gaľa, Hruby - M.Ličák 3, Raschman 3, Smrek 2, Mar.Džupina
10:45  Tornado - Vranov 6:3 Labanc 3, Filip 2, Francan - Mat.Džupina, Mar.Hric, Pankuch
12:30  Eagles - Svidník 1:7 Gazdík - Novák 3, Mydla, Gmiter, Žižák, Vook
14:15  Stemarc - Koňare 7:4 Renčok 2, Goffa 2, Bílek, Lamač, R.Sála - Bochnovič 2, Dolinský, Feldman
    10.4.16  Nedeľa    
10:45  Pod/Kuk - Bulls U17 3:6 P.Maťaš 2, Harkabus - Žembery 2, Lorenčík, Čirč, J.Kubica, Hutník

 

 XX.   16.4.16  Sobota    
 9:00  Koňare - Ecomax  2:7 Bochnovič, Ondrejko - Miženko 2, Zavadan, Gaľa, M.Hopkovič, Kuchár, Polakovič
12:30  Bardejov - Pod/Kuk 13:0 Ondeček, Lukaček, Hnát, Tipul po 2, Spišák, Grohoľ, M.Makara, Dolhý, Kšonžek
14:15  Svidník - MV transport 1:10 Antal - Lukáč 4, Paľa 2, Balla 2, Stanislav, J.Hardoň
    17.4.16  Nedeľa  !!!    
  9:00  Paluto LS - Tornado  1:3 Raschman - Filip 2, Kristek
10:45  Vranov - Eagles  7:2 M.Palko 2, R.Lazúr 2, Fedorko, Pankuch, Mikita - A.Imrich 2
   20.4.16   Streda      
17:30  Bulls U17 - Stemarc   Live TV7  5:6 sn. M.Kubica 2, Sedlák 2, Lorenčík - Cvanciger 3, Renčok 2, Rozemberg

 

XXI.   20.3.16  Nedeľa    
 9:00  Svidník - Bardejov   3:6 Mat.Rodák, Novák, Mydla - M.Makara 3, Lukaček, Niščák, Grohoľ
    23.4.16  Sobota    
 9:00  Stemarc - Pod/Kuk  7:5 Renčok 3, Vrábel, Cvanciger, Mar.Hudák, Bílek - Hanko 2, Marcin 2, Harkabus
10:45  Eagles - Paluto 1:14 A.Imrich - Štefan 5, Zavacký 4, M.Ličák 3, M.Sála, Nikitinskij
12:30  MV transport - Vranov  2:6 Zbihlej, Paľa - R.Ficko 2, M.Ficko 2, A.Andrejko, Lepot
    24.4.16  Nedeľa    
 9:00  Tornado - Koňare  10:1 Filip 3, Kristek 2, M.Gulik, Kožuško, Pasierb, Labanc, Valkár - Dolinský
   26.4.16  Utorok    
17:30  Ecomax - Bulls U17  8:0 Gaľa 2, Koma 2, M.Hopkovič, T.Ličák, Miženko, Sirotňák

 

XXII.   10.4.16  Nedeľa    
 9:00  Bardejov - Stemarc 12:4 M.Makara 5, Rusnák 2, Sloboda 2, Lukaček, Ondeček, Duhan - Renčok 3, Goffa
    30.4.16  Sobota    
 9:00  Pod/Kuk - Ecomax  5:3 Hanko 3, Marcin, M.Eliáš - Miženko, M.Hopkovič, Ocsenáš
10:45  Paluto LS - MV transport  4:3 Sabol, Mart.Džupina, Dugas, M.Ličák - Vojtek 2, Lukáč
12:30  Koňare - Eagles   2:7 Bochnovič, Dolinský - A.Imrich 2, Kras 2, Leško, Palenčár, Košč
    1.5.16  Nedeľa    
  9:00  Bulls U17 - Tornado  4:9 D.Sedlák 2, Čirč, M.Kubica - Kristek 3, Labanc 2, M.Gulik 2, Francan, Žulkovský
10:45  Vranov - Svidník  4:1 Kovalčík, Mat.Džupina, Ajben,S.Lazúr - Novák

 

 

Tabuľka:

 

1.  HBC PALUTO LUKYSPORT 22   20 0 0 2 236:75   60
2.  HBC KNIGHTS CACTUS Bardejov 22   16 1 1 4 160:59   51
3.  HBC TORNADO 22   14 3 1 4 114:66   49
4.  HBC MV TRANSPORT 22   14 2 0 6 136:56   46
5.  HBK ZONE CODE Vranov 22   14 0 1 7 109:61   43
6.  HBC ECOMAX SII. 22   13 0 3 6 101:87   42
7.  HBC STEMARC 22   8 2 2 10 86:99   30
8.  HBK LION FANS Svidník 22   8 1 0 13 82:108   26
9.  HBK PODHORANY/KUKOVÁ 22   7 0 0 15 78:177   21
10.  HBC EAGLES 22   6 0 0 16 76:138   18
11.  HBC BULLS U17 22   2 0 2 18 53:154   8
12.  HBK KOŇARE 22   0 1 0 21 51:220   2

 

 

  Zmena dátumov a časov zápasov VYHRADENÁ Organizátorom 3b PHbL!!!  yes