Choď na obsah Choď na menu
 


Výsledky a Tabuľka po ZČ 2016/2017

17. 7. 2014

Výsledky:

 

                               Jeseň 2016

1. 3.9.16  Sobota    
  9:00  MV transport - Koňare 12:2 J.Baláž 4, Smrek 3, Pazdič 3, Valošek, Paľa - Bochnovič, R.Švaral
11:00  Ecomax - Eagles  6:3 Gaľa 2, Jurčenko, M.Sála, Šarišský, Miženko - Hadbavný, Liba, Imrich
   4.9.16  Nedeľa    
11:00  Tornado - SK  6:3 Prudič 2, Kristek, Žulkovský, Čengeri, Hanko - Vančišin, P.Mydla, Novák
13:00  Spartans - Stemarc  2:8 P.Sedlák, Vrábeľ - Hriško 2, Renčok 2, Bílek, I.Durkáč, Cvanciger, A.Krivda
17:30  BJ - Bulls U18  3:0 P.Rusnák, Ondeček, Tipul   v BARDEJOVE
    19.3.17  Nedeľa    
 8:30  VT - KE  2:3 Lepot, R.Fecko - Antal, Mart.Džupina, G.Longauer    vo VRANOVE

 

2. 11.9.16  Nedeľa    
 9:00  KE - Tornado  6:3 Leškanič, M.Horváth, Dugas, Antal, Vereš, Markuš - M.Gulik, Hanko, Prudič 
10:45  Eagles VT 3:5 Smolko 2, Imrich - Petro 3, Ajben, M.Palko
   24.9.16  Sobota    
14:45  Koňare - Stemarc 4:5 Karaffa, J.Hardoň, Bochnovič, Magda - Goffa 4, Ondria
    11.12.16  Nedeľa    
10:45  MV transport - BJ 5:3 Smrek 3, Pazdič, Hrušovský - Lukaček 2, Niščák
    26.3.17  Nedeľa    
14:15  SK - Spartans 1:0 Šramko
   5.4.17  Streda    
17:30  Bulls U18 - Ecomax 6:8 Mitra 2, D.Sedlák, Lorenčík, Fabian, Harkabus - M.Ličák 2, Vook 2, M.Sála, Gaľa, Koma, T.Ličák

 

3. 17.9.16  Sobota    
  9:00  BJ - Koňare 12:0 P.Rusnák 2, Spišák 2, Grohoľ 2, Matta 2, Dolhý, Hnát, Sloboda, Niščák
10:45  Tornado Eagles  8:2 Hanko 2, Figel 2, Labanc 2, Prudič, Žulkovský - Imrich, Leško
   18.9.16  Nedeľa    
10:45  Ecomax - MV transport 3:11 Kuchár, Šarišský, Jurčenko - Staš 5, Smrek 2, Pazdič, Lukáč, Sedlačko, J.Baláž
12:30  Stemarc - SK 10:0 Karabinoš 3, Goffa 2, Stašík, Ondria, Cvanciger, A.Krivda, P.Zachar
16:00  VT Bulls U18  3:0 Mikita, Pankuch, S.Lazúr        vo VRANOVE
   11.12.16  Nedeľa    
 9:00  Spartans - KE 1:12 Kačmár - Leškanič 6, Fečko 2, Sijka 2, Pivarník, Raschman

 

4. 24.9.16  Sobota  !!!    
13:00  Eagles - Spartans  7:2 Gazdík 2, Liba, Hadbavný, Imrich, Kvietok, Baňas - D.Gmitro, P.Sedlák
   25.9.16  Nedeľa    
  9:00  KE - Stemarc  5:4 Antal 3, M.Horváth, Fečko - Goffa, Chovan, Renčok, Ondria
10:45  MV transport - VT 14:2 Smrek 5, Lukáč 3, Staš 2, Stanislav 2, Zbihlej, J.Baláž - M.Palko, Ficko 
12:30  Bulls U18 - Tornado 3:15 Mendzif, J.Kubica, M.Kubica - M.Gulik 2, Valkár 2, Figel 2, Eliáš 2, Toporcer 2, Kristk, Hanko, Čengeri, Labanc, P.Gulik
   17.11.16  Štvrtok    
 9:00  BJ - Ecomax  4:5 P.Rusnák 2, Ondeček, Dolhý - M.Ličák 3, Miženko 2 
   11.12.16 Nedeľa    
12:30  Koňare - SK  0:1 Vančišin

 

5. 11.9.16  Nedeľa    
12:30  Spartans Bulls U18  0:3 Mitra 3
    15.9.16  Štvrtok    
10:45  SK - KE  1:8 Mar. Rodák - R. Horváth, Habovčík, Markuš, Vereš, Antal, Husár, G.Longauer, Pivarník 
     2.10.16  Nedeľa !!!    
 8:00  Stemarc - Eagles 7:6 sn. Chovan 3, Ondria 2, Karabinoš, Hriško - Imrich 2, Kočík, Kras, Mar.Hudák, Liba
14:45  VT - BJ  4:5 Pankuch 3, Lepot - Duhan, Matta, M.Makara, Lukaček, Mat.Rusnák
    29.10.16  Sobota    
10:45  MV transport - Tornado  3:2 J.Baláž 2, Pazdič - Labanc, Valkár
12:30  Ecomax - Koňare  5:8 Koma 2, Miženko, T.Ličák, L.Hopkovič - Vysoký 4, Karaffa, Bochnovič, J.Hardoň, Krajník

 

6. 8.10.16  Sobota  !!!    
  8:00  BJ Tornado  5:4 P.Rusnák 4, Dolhý - Labanc, Francan, Kristek, M.Gulik
13:00  Eagles - SK  6:1 Rejdovjan 2, Baňas, Sopko, Gazdík, Mar.Hudák - Mar.Rodák
14:45  Koňare - KE  4:8 Vysoký 3, Dolinský - Marciňák 3, Bödi 3, Husár, M.Longauer
     9.10.16  Nedeľa    
10:45  MV transport - Spartans 17:2 Staš 6, Pazdič 3, Paľa 2,Lukáč 2, Zbihlej, Smrek, Šándor ml., Sedlačko - Šebeš, M.Gmitro
12:30  Ecomax - VT  4:0 Vook 2, M.Ličák 2
    28.3.17  Utorok    
17:15  Bulls U18 Stemarc  1:6 Harkabus - A.Krivda 3, Ridila, Kaduk, Pažín

 

7. 15.10.16  Sobota  !!!    
  8:00  Spartans BJ 1:11 P.Sedlák - Ondeček 3, P.Rusnák 2, Niščák, Hažlinský, Dolhý, Vozársky, Spišák, Sloboda
13:30  Tornado - Ecomax  4:6 Labanc, Čengeri, P.Gulik, Košč - Koma 2, M.Sála, M.Ličák, Gaľa, Vook
    1.10.16  Sobota    
  9:30  SK Bulls U18  6:1 Šramko 3, Novák, Mat.Rodák, Hamarčák - Fabian                 vo SVIDNÍKU
    30.10.16  Nedeľa    
12:30  VT Koňare  5:2 Mikita 2, Lacko, R.Fecko, J.Havrilčák - Vysoký, Bochnovič
   10.12.16  Sobota    
12:30  KE - Eagles 0:5 kont.  
   1.4.17 Sobota    
14:15  Stemarc - MV transport   4:8 Stašík 3, Ondria - Paľa 2, Smrek 2, Valošek, J.Baláž, Stanislav, Kivader

 

8. 22.10.16  Sobota    
12:30  Koňare - Eagles 2:7 R.Švaral, Bochnovič - Mar.Hudák 2, Hadbavný 2, Imrich, Liba, Palenčár
   23.10.16  Nedeľa     
  9:00  MV transport - SK  5:1 Lukáč 3, Valošek, Smrek - Novák
10:45  Bulls U18 - KE 0:14 Bödi 3, Jenčuš 2, Pivarník 2, Levkanič, Ziolkovský, J.Marcin, Husár, Vereš, Fečko, Sijka
12:30  BJ - Stemarc  5:2 P.Rusnák 2, Spišák 2, Pavúk - Stašík 2
   12.11.16  Sobota    
 9:00  Ecomax - Spartans 17:3 M.Ličák 11, Sirotňák 3, Kuchár 2, Gaľa - Borodáč 3
   1.4.17 Sobota    
 9:00  VT Tornado  3:2 R.Fecko 3 - Hanko, Valkár

 

9. 29.10.16  Sobota    
 9:00  Spartans - VT 2:14 Timočko, P.Sedlák - J.Havrilčák 4, R.Fecko 4, Mikita, D.Fecko, Lazúr, Kovalčík, D.Havrilčák, Sobota
   30.10.16  Nedeľa    
  9:00  Stemarc - Ecomax  6:2 I.Durkáč 2, Stašík, Chovan, P.Zachar, Kaduk - Jurčenko, Sirotňák
10:45  KE - MV transport  2:5 M.Longauer, Pivarník - Staš 3, J.Baláž, Zbihlej
   1.11.16  Utorok    
10:00  SK BJ  2:5 M.Husár 2 - Grohoľ 2, Ondeček 2, P.Rusnák   vo SVIDNÍKU
  6.11.16  Nedeľa    
12:30  Koňare - Tornado  3:7 Pištej, M.Hardoň, Vysoký - Hanko, Toporcer, Košč, Labanc, Francan, P.Gulik, Figel
   4.12.16 Nedeľa    
12:30  Eagles Bulls U18  6:5 Mar.Hudák 2, Imrich 2, Palenčár, Liba - Žembery 2, Lorenčík, Fabian, Harkabus

 

10. 10.9.16  Sobota    
11:00  Koňare - Bulls U18   2:6 Vysoký 2- Harkabus 2, Marcin 2, Mitra, Žembery
   5.11.16  Sobota    
 9:00  Tornado - Spartans  14:2 Hanko 4, Eliáš 2, Labanc 2, Boháčik 2, Horňák, M.Gulik, Košč, Figel - M.Gmitro, Borodáč 
10:45  MV transport - Eagles  16:2 Staš 9, Smrek 5, Pazdič, Lukáč - Imrich, Hadbavný
12:30  BJ - KE  5:0 kont.  
   6.11.16  Nedeľa    
 9:00  Ecomax - SK   7:2 Vook 3, M.Ličák 2, Kuchár, Jurčenko - Hamarčák, P.Mydla
10:45  VT - Stemarc   8:6 Štefan 2, Zuhan 2, Fecko, S.Lazúr, Ajben, Mat.Džupina - Renčok 2, Karabinoš 2, Goffa, I.Durkáč

 

11. 15.9.16  Štvrtok    
12:30  Bulls U18 - MV transport 2:16 Čirč, M.Kubica - Staš 6, Smrek 3, Stanislav 3, Lukáč 2, Šándor ml., Hrušovský
14:15  Eagles BJ  3:8 Imrich, Jakubčo, Kandráč - P.Rusnák 5, Dolhý, Sloboda, R.Baláž
    1.11.16  Utorok    
10:45  KE - Ecomax  2:4 Habovčík, Raschman - M.Ličák 2, Jurčenko, M.Hopkovič
15:00  SK - VT  4:5 Vojček 2, Michalko, Mat.Rodák - L.Sabol, Mat.Džupina, Štefan, J.Havrilčak, Sima     vo SVIDNÍKU
    13.11.16  Nedeľa    
12:30  Spartans - Koňare 3:10 P.Sedlák 2, Kačmár - Vysoký 5, Karaffa 3, Bochnovič, Pištej
   25.3.17  Sobota    
10:45  Stemarc - Tornado  3:2 Renčok 2, Potoček - Boháčik 2

 

12. 17.11.16  Štvrtok    
10:00  KE - VT 11:7 Leškanič 2, Pivarník 2, R.Horváth 2, Antal 2, G.Longauer, Raschman, Siska - Štefan 2, Sima, Mat.Džupina, Ajben, Sabol, Mikita   vo VRANOVE
12:30  Koňare MV transport  3:7 Bochnovič, Palutka, Vysoký - Staš 2, Smrek 2, J.Baláž, Stanislav, Paľa
   19.11.16  Sobota    
10:45  SK - Tornado  4:9 Vančišin 3, Demjanovič - Labanc 3, Hanko 2, Kristek, Eliáš, Žulkovský, Francan
     20.11.16  Nedeľa    
  9:00  Eagles - Ecomax  6:4 Imrich 4, Mar.Hudák, Palenčár - Šarišský 2, Miženko, Kuchár
10:45  Bulls U18 BJ  1:9 Harkabus - Grohoľ 3, Spišák 2, P.Rusnák 2, Dolhý 2
     1.11.16  Utorok    
  9:00  Stemarc - Spartans 8:4 Stašík 3, I.Durkáč 2, Chovan 2, Šurima - P.Sedlák, D.Gmitro, M.Gmitro, V.Pažín

 

13. 26.11.16  Sobota  !!!    
13:30  Tornado - KE 3:4 Valkár 2, Figel - Pivarník 2, Leškanič, Bödi
    27.11.16  Nedeľa    
 9:00  Stemarc - Koňare 8:2 Potoček 3, Karabinoš 2, Renčok 2, Šurima - Karaffa, Vysoký
12:30  Spartans - SK 1:5 D.Gmitro - Vojček, Husár, Čobej, Mar.Rodák, Buzga
    24.3.17  Piatok    
16:40  Ecomax - Bulls U18 6:3 M.Ličák 2, L.Hopkovič, M.Hopkovič, Gaľa, Nikitinskij - Marcin 2, D.Sedlák
   7.4.17  Piatok    
17:30  BJ - MV transport 4:1 M.Makara, Lukaček, Spišák, Lúč - Smrek
00:00  VT - Eagles  -:-  Anulovaný!

 

14. 3.12.16  Sobota    
10:45  Eagles - Tornado  5:7 Mar.Hudák 2, Rejdovjan, Imrich, Kras - Figel 2, Labanc, Čengeri, Francan, Valkár, M.Gulik
12:30  Bulls U18 - VT  2:5 Harkabus, Lorenčík - Mat.Džupina 3, Balogáč, Lepot
   4.12.16  Nedeľa    
  9:00  Koňare BJ  1:8 Magda - Niščák 2, Hažlinský 2, Ondeček, Spišák, P.Rusnák, Dolhý
10:45  MV transport - Ecomax 10:2 Smrek 4, Stanislav 4, Pazdič 2 - M.Ličák, Vook
   10.12.16  Sobota    
10:45  SK - Stemarc 0:5 kont.   
   29.3.17  Streda    
17:30  KE - Spartans   11:1 Bödi 3, Pivarník 2, R.Horváth 2, M.Longauer, G.Longauer, Jenčuš, Kovalčik - Kačmár

 

15.  1.9.16  Štvrtok    
  9:00  Spartans Eagles 1:13 Ondrejko - Hadbavný, Liba, Imrich po 3, R.Andrejko 2, Kras, Kočík
11:00  Ecomax - BJ  2:5 M.Sála, Polakovič - M.Makara 2, M.Rusnák, P.Rusnák, Ondeček
13:00  VT - MV transport  4:1 Mat.Džupina 2, Ficko, Fecko - Lukáč
15:00  Stemarc - KE     3:7 Karabinoš 2, Hriško - G.Longauer 2, Sijka 2, Habovčík, M.Horváth, Kasznár
17:00  SK Koňare  5:2 Vojček, P.Mydla, Mat.Rodák, Vančišin, Žižák - Dolinský, Krajník
   10.12.16  Sobota    
 9:00  Tornado Bulls U18 7:2 Labanc 2, Hanko 2, Žulkovský, P.Gulik, Valkár - Čirč, M.Kubica

 

                               Jar 2017

16. 25.2.17  Sobota    
  9:00  BJ VT 5:6 Tipul 2, Grohoľ, Ondeček, Spišák - Fecko 3, J.Havrilčák 2, Kovalčík
12:30  MV transport - Tornado  4:2 Lukáč 2, J.Baláž, Viazanko - Francan, M.Gulik
    12.3.17  Nedeľa    
14:15  Bulls U18 - Spartans  4:2 Juraško, Neupauer, Marcin, Mitra - P.Sedlák 2 
    26.3.17  Nedeľa    
12:30  Eagles - Stemarc  4:5 Liba 2, Mar.Hudák, Kras - Chovan 2, Potoček, Goffa, A.Krivda
     2.4.17  Nedeľa    
 9:00  Koňare - Ecomax 0:13 M.Ličák 3, Vook 3, Koma 2, M.Hopkovič, Juričko, Gaľa, Miženko, Nikitinskij
00:00  KE - SK   -:-  Anulovaný!!

 

17. 4.3.17  Sobota    
12:30  Tornado BJ  1:5 Prudič - Dolhý, Lúč, P.Rusnák, Lukaček, Grohoľ
14:15  SK Eagles 3:10 Mydla, Š.Novák, Husár - Imrich 4, Mar.Hudák 2, Gazdík, Baňas, Kočík, Palenčár
   5.3.17  Nedeľa   !!!     
 8:00  Spartans - MV transport 3:18 P.Sedlák, Kačmár, D.Gmitro - Staš 8, Smrek 6, Pazdič 2, Lukáč 2
13:30  KE - Koňare  9:0 Sijka 2, Bodi 2, R.Horváth, Ziolkovský, Fečko, Husár, Jenčuš
   11.3.17  Sobota    
11:00  VT Ecomax 11:3 Mat. Džupina 4, R.Fecko 2,J.Havrilčák 2, Sima, Balogáč, Lepot - M.Hopkovič, Koma, M.Ličák   vo VRANOVE
   4.4.17  Utorok    
17:30  Stemarc - Bulls U18  3:6 Renčok 2, Hriško - Harkabus 3, Marcin, Mitra, D.Sedlák

 

18. 11.3.17  Sobota    
  9:00  Eagles - KE  2:7 Kras, Gazdík - R.Horváth 2, M.Horváth, Michalčin, Husár, Pivarník, Gajdoš 
10:45  Bulls U18 - SK  7:5 Juraško 3, D.Sedlák 2, Fabian, Mitra - Mar.Rodák 2, P.Mydla, Šramko, Varga
12:30  BJ - Spartans 14:1 Lúč 4, M.Makara 3, Ondeček 2, Grohoľ 2, Spišák, Dolhý, Lukaček - P.Sedlák
      12.3.17  Nedeľa    
  9:00  Ecomax Tornado  4:0 Koma, M.Hopkovič, Gaľa, M. Ličák
12:30  Koňare - VT 3:13 Dolinský 2, Bochnovič -  Mat. Džupina 5, Mikita 3, Lepot, Balogáč, Kovalčík, J.Havrilčák, R. Fecko
   6.4.17  Štvrtok    
17:30  MV transport - Stemarc  7:3 Stanislav 2, Pazdič 2, Staš, Kivader, Paľa - Chovan, R. Sála, Rozemberg

 

19. 18.3.17  Sobota  !!!    
 8:00  Bulls U18 - KE 0:12 Husár 5, Antal 4, Sijka, Pivarník, Gajdoš
15:00  Tornado - VT  3:6 P.Gulik, Pankuch, Valkár - J.Havrilčák 3, R.Fecko 2, Hanes
    19.3.17  Nedeľa    
  9:00  Stemarc - BJ  2:5 Marton, Potoček - Tipul, Hnát, Spišák, Šellong, M.Makara
10:45  Eagles - Koňare  4:2 Imrich 2, Kras, Rejdovjan - Vysoký, Dolinský
12:30  Spartans Ecomax 0:14 M.Ličák 4, Vook 4, M.Hopkovič 2, Gaľa, Koma, Juričko, Čirč
    30.4.17  Štvrtok    
17:30  SK - MV transport  0:7 Zbihlej 2, Stanislav 2, Smrek, Pazdič, Lukáč

 

20. 4.3.17  Sobota    
10:30  Ecomax Stemarc    4:2 L.Hopkovič, Kuchár, Miženko, Gaľa - Remper, Potoček
     25.3.17  Sobota    
  9:00  Bulls U18 Eagles    1:4 Marcin - Imrich, Leško, Liba, Mar.Hudák
12:30  VT - Spartans   12:2 R.Fecko 3, M.Palko 3, J.Havrilčák 3, Balogáč, Mikita - Kačmár, Vrábeľ
14:15  BJ - SK 5:0 kont.  
    26.3.17  Nedeľa    
 9:00  Koňare Tornado  1:20 Dolinský - Eliáš 5, Kristek 4, M.Gulik 2, Labanc 2, Horňák, P.Gulik, Francan, Košč, Boháčik, Figel, Hanko
10:45  MV transport - KE    0:6 Raschman 2, Antal 2, Husár, R. Horváth

 

21. 1.4.17  Sobota    
10:45  Bulls U18 - Koňare 15:3 D.Sedlák 6, Maťaš 3, Lorenčík 3, Fabián, Mendzif, Verešpej - Vysoký 2, Dolinský
12:30  SK - Ecomax 0:20 Vook 7, M.Ličák 4, Gaľa 2, Koma 2, Nikitinskij, Jurčenko, M.Sála, Žembery, Miženko
16:00  KE - BJ  7:2 Raschman, Habovčik, Ziolkovský, Vereš, Michalčin, Jenčuš, Pivarník - M.Makara 2
    2.4.17  Nedeľa    
10:45  Eagles - MV transport 3:10 Mar.Hudák 2, Imrich - Smrek 3, Stanislav 3, Zbihlej, Kivader, Paľa, Sedlačko
12:30  Stemarc VT  5:6 Šurima 3, I.Durkáč, Cvanciger - R.Fecko 2, Mat. Džupina, Hanes, D.Havrilčák, J.Havrilčák
14:15  Spartans - Tornado  3:6 M.Gmitro, Smik, Mikolaj - P.Gulik 2, M.Gulik, Labanc, Kristek, Eliáš 

 

22. 8.4.17  Sobota  !!!    
  8:00  MV transport - Bulls U18 12:5 Smrek 4, Viazanko 3, Lukáč 2, Hrušovský, Stanislav, J.Baláž - Sedlák 4, Harkabus
  9:30  BJ - Eagles 12:1 Grohoľ 4, M.Makara 3, Ondeček, Lúč, P.Rusnák, Hažlinský, Duhan - Gazdík
17:30  Ecomax - KE  3:9 Husár 3, Antal 2, Pivarník 2, Kekeš, Habovčík - M.Ličák, M.Hopkovič, Vook
    9.4.17  Nedeľa    
  9:00  Tornado Stemarc  5:6 Valkár 2, Boháčik, Kristek, Toporcer - Renčok 2, Stašík, A.Krivda, Pažín, Karabinoš
10:45  Koňare - Spartans  1:3 Bochnovič - D.Gmitro, Kačmár, S.Šandor
12:30  VT - SK 19:1 Mat.Džupina 6, R.Fecko 4, Mikita 2, Lacko 2, J.Havrilčák 2, Hanes, Sima, Lepot - Špik          vo VRANOVE

 

 

Zmena dátumov a časov zápasov VYHRADENÁ Organizátorom 3b PHbL!!!  yes

 

 

Konečná Tabuľka:

1.  MV TRANSPORT 22   19 0 0 3 189:60   57
2.  HBC KNIGHTS CACTUS Bardejov 22   18 0 0 4 140:49   54
3.  HBC UNIVERZÁL Košice 22   17 0 0 5 143:55   51
4.  HBK bauska. VRANOV 22   16 0 0 6 140:81   48
5.  HBC ECOMAX SII. 22   14 0 0 8 142:95   42
6.  HBC STEMARC 22   11 1 0 10 111:93   35
7.  HBC EAGLES 22   10 0 1 11 102:112   31
8.  HBC TORNADO 22   10 0 0 12 130:83   30
9.  HBC BULLS U18 22   6 0 0 16 73:147   18
10.  HBK DUKLA Svidník 22   5 0 0 17 45:138   15
11.  HBK KOŇARE 22   2 0 0 20 55:176   6
12.  HBC SPARTANS 22   1 0 0 21 39:220   3

 

HBK DUKLA Svidník, ako aj HBC UNIVERZÁL Košice už majú 2 kontumačné prehry!