Choď na obsah Choď na menu
 


Žiadosti a Návrhy

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nedostatok rozhodcov

(Peter Hrisko, 6. 8. 2018 16:23)

Zdravim.chcel by som apelovat na vsetkych veducich muzstiev ako aj na hracov ci nieje zaujem stat sa rozhodcom 3bPhbl,nakolko je nedostatok rozhodcov a bude problem s nasadzovanim do zapasov,rovnako sa bude casto stavat,ze zapas bude piskat len jeden rozhodca a ako vsetci vieme ,potom je zo strany hracov rozhodca slepy a nevidi to a hento...ako som uz spomenul.je nas velmi malo a navyse traja z nas budu mat naviac povinnosti v extralige..preto vas ziadam a prosim,kto by mal zaujem piskat,nech kontaktuje organizatora alebo mna.dakujem...rovnako budem ziadat navysenie odmeny za zapas pre rozhodcu na 10€za zapas a v pripade ak bude piskat sam tak 15€.za pripomienky a odpovede vopred dakujem.s pozdravom,Peter Hrisko.

Žiadosť

(Dominik Dolhý, 15. 3. 2018 18:14)

Žiadam organizátora 3B PHBL o dodatočné preskúmanie situácie zo zápasu Stemarc vs. Knights hranom dňa 11.03.2018 v čase 10:45, konkrétne situácie z prvej tretiny a cca 5. Minúty, kedy hráč M. HOPKOVIČ faulom, za ktorý bol udelený iba 2 minútový trest, spôsobil mne – Dominikovi Dolhému vážne zdravotné komplikácie a práce neschopnosť.
Konkrétne ide o otras mozgu a podvrtnutie krčnej chrbtice, ktoré viem podložiť viacerými lekárskymi správami (chirurgia, neurológia, oftalmológia).
Preto žiadam organizátora ligy, aby tento prípad prešetril napriek faktu, že nie je uvedený v zápise (no videlo to cca 30 ľudí a viac), nakoľko podľa môjho názoru ide o dosť závažnú vec a o bezpečnosť hráčov ligy aj do budúcna.
Hráč Stemarcu vôbec nejavil úmysel hrať loptu (pravidlo 2.h) či už nohou alebo hokejkou, ale za jeho bránou priamočiaro, čelne a v plnej rýchlosti do mňa vrazil. Ďalej si nemyslím žeby šlo o nejaké oplácanie, resp. žeby zákrok hráča Stemarcu bol motivovaný nejakým mojim predošlým neprimeraným faulom alebo niečím podobným. Na záver dodám, že na podvrtnutie krčnej chrbtice je potrebná dostatočná sila, takže možnosť, že šlo o „blbú náhodu“ vylučujem.

Re: Žiadosť

(Vedenie ligy, 6. 4. 2018 1:37)

Viac viď LS č.178

Ziadost o prestup

(Roman Timočko, 27. 3. 2018 6:50)

Alo veduci muzstva HBC Spartans Presov, tymto ziadam vedenie ligy o schvalenie mimoriadneho prestupu pre Tomáša Lorenčíka k nam. Spominany hrac neodohral od ligovej prestavky ani jeden zapas.Preto by som Vas chcel poprosit aby ste boli zhovievavi a prizmurili mozno aj obidve oci, kedze nase postavenie v tabulke play off vobec neovplyvnuje.dakujem

Re: Ziadost o prestup

(Vedenie ligy, 28. 3. 2018 9:56)

Vedenie ligy ZAMIETLO mimoriadný prestup hráča Tomáša Lorenčíka z HOKEJBAL Prešov o.z. U19 do HBC SPARTANS mimo prestupových termínov. Viac viď LS.

ziadost

(kajo zulkovsky, 26. 3. 2018 13:43)

Tymno ziadam organizatora 3bphbl o urcenie terminu zapasu tornado vs. Spartans na sobotu 14.4.2018 z dovodu odohratia zapasu, kedze je zrejme ze tim spartans do play off nepostupia a bolo by skoda ak by nemohli odohrat plny pocet zapasov zakladnej casti.

Re: ziadost

(Vedenie ligy, 27. 3. 2018 12:28)

Vedenie ligy SÚHLASÍ s odohratím dohrávaného zápasu 3.kola dňa 14.4.2018. Viac viď LS.

hokejbalovy kruzok

(Peto Hrisko, 30. 11. 2016 17:31)

Zdravím chalani a prezident nasej ligy. mam navrh na zriadenie mimoriadnej schodze kapitanov a veducich muzstiev ohladom pokut a dochadzky na hokejbalovy kruzok,ktore je povinne pre vsetky muzstva mimo tzv. cezpolnych muzstiev.Treba to riesit cim skor,kym sa pokuty za neucast na hokejbalovom kruzku vysplhaju este vyssie ako su teraz....Preto tymto apelujem na prezidenta a vedenie ligy o zriadenie mimoriadnej schodze,cim skor,nech sa to vyriesi.. dakujem. s uctou,kapitan HBC STEMARC.

Re: hokejbalovy kruzok

(Organizátor 3b PHbL, 30. 11. 2016 18:44)

Najbližšia schôdza bude po skončení Jesennej časti 3b PHbL. A áno je to jeden z bodov programu.